_

Derin Beyin & Nedir?

Zihninizin derinliklerinde keşfe hazır mısınız?

Derinbeyin, zihnimizin en derinliklerinde zihinsel topraklardaki tohumları yeşertmeye çalışan yurtdışı menşeli uygulamalı beyin eğitim programıdır. Beynimizin her iki lobuna da meydan okuyan, kalem ve kağıdın kullanılmadığı tamamen bedenimizin ve zihnimizin aktif olduğu hareketlere göre dizayn edilmiştir.

Ana gövdeyi modern dünya insanının maruz kaldığı manipülasyonlara karşı zinde kalmayı, dikkati sürdürebilme ve odaklanma gücü üzerine kurgulamıştır.

Bu program görsel uyaranlarla ve koordineli hareketlerle beyin fonksiyonlarını uyararak beyne daha fazla kan akışını sağlar.

Düşünce fırınından yeni çıkmış mis kokulu yeni fikirlerle geldik. Umarız sunduğumuz uygulamalar, çocuklara ,öğrencilere, yetişkinlere ve kurumsal firmalara kişisel dönüşüm ve bilişsel gelişimde karşılaşabilecek zorluklara vesile olur.

Nöronların coştuğu hareketleri denediğinizde nöronların patinaj yaptığı programı sunmayı vaat eden bir dizi bilişsel, görsel ve koordinasyon tatbikatı olan

 Derin beyin’e HOŞGELDİNİZ.

Derin beyin eğitim programı katılımcılarına DRONE BAKIŞ imkanı sunar. 

Derin beyin eğitim programında binlerce hareket ve egzersiz vardır. Egzersizlerin çoğu bireylerin yapamayacakları şekilde dizayn edilmiştir. Bu egzersizler ve oyunlar kasıtlı olarak tasarlanmıştır.

Yurtdışı eğitimlerimizden edindiğimiz ve üzerine tamamen kendi kurguladığımız binlerce hareketlerin, egzersizlerin ve beyin antrenmanlarının olduğu, kendi şarkımızın kendi notalarını ve sözlerini yazdığımız bir armoniden oluşuyor.

Çok uzun yıllar üzerinde çalıştık. Çok kitap okuduk, okuduğumuzu anladık.

Hem kendi üzerimizde, hem de kendi çocuklarımızda pratikte binlerce deneme fırsatımız oldu.

Derin beyin eğitimleri, katılımcılara sürekli yeni görevlerde beynimizi zorlayan ve teşvik eden bir eğitim programı sunar. Hem eğlenebileceğiniz hem de bol kahkaha atabileceğiniz, vücudunuzdaki mutluluk kimyasallarının coştuğu, beyninizde havai fişeklerin patladığı ve kendinizi çok iyi hissedeceğiniz yurtdışı menşeli harika bir programı sizlerle buluşturuyoruz.

Partners
_

Referanslarımız

Birlikte çok faydalı eğitimler gerçekleştirdik.

_